HYFIX Yapısal Su Yalıtımı Nedir?

HYFIX Yapısal Su Yalıtım Sistemleri; içerdiği kimyasal elementler sayesinde beton içindeki su ile etkileşime girerek betonda kütlesel bir yalıtım sağlamaktadır. Yalnızca yüzeyi değil betonun tamamını yalıtarak beton ömrü boyunca su izolasyonu için en garantili çözümü sunmakta olan HYFIX; eksiz olma özelliği, yırtılmazlığı ve su geçirimsizlik değerleri ile korozyona karşı en etkin çözümü sunmaktadır.


HYFIX NEDİR?

HYFIX; beton hidratasyonunda ortaya çıkan doğal kimyasallar, hidrate olmamış çimento ve nem ile beraber reaksiyona girerek, beton ile kimyasal ve fiziksel bütünleşme oluşturan ve böylece betonda su ve diğer sıvılara karşı sürekli geçirimsizlik sağlayan akıllı kimyasal yalıtım sistemidir.

HYFIX; reaktiftir. Su ve nem ile temas halinde seneler sonra bile suda çözünmeyen nano-mineraller oluşturarak dış etkenlere karşı betonda sonradan oluşan gözenek ve kılcal çatlaklardan suyun geçmesini engeller.

HYFIX; betonun yapısını bozmadan, beton yüzeyinden içerisine kadar ilerleyerek alkalite azalmasının sebep olduğu karbonizasyona karşı betona kütlesel koruma sağlar.

HYFIX grubu ürünler serpme, sürme, şerbet ve beton katkısı olarak uygulanarak yapınızın her kademesinde güvenli yalıtım sağlar.


HYFIX ÜRÜN GRUBU

HYFIX

Beton için Kimyasal Su Yalıtım Sistemi

HYFIX, çimento hidratasyonu sırasında ortaya çıkan doğal kimyasallar ve su ile reaksiyona girerek oluşturduğu nanometre boyutundaki mineraller sayesinde, beton ile kimyasal ve fiziksel bütünleşme oluşturması sonucunda betonda su ve diğer sıvılara karşı sürekli geçirimsizlik sağlayan, hem pozitif, hem de negatif yönden çalışabilen kimyasal bir su yalıtım sistemidir.


HYFIX ADMIX

Su Yalıtımı için Toz Beton Katkısı

HYFIX ADMIX moleküler düzeydeki reaksiyonlarla beton yapılarda su geçişini bloke eden, etkisi su geldikçe artan, yüksek nitelikli silika esaslı su yalıtımı sağlayan çimento bazlı bir beton katkısıdır.


HYFIX EXPAN

Su Geçirimsizlik Sağlayan Rötresiz Tamir Harcı

HYFIX EXPAN, tij deliklerinin doldurulmasında, pah yapımlarında ve suya maruz kalan betonların segregasyon tamirlerinde kullanılan, kısa zamanda yüksek mukavemet kazanan, su geçirimsiz, rötresiz bir tamir harcıdır.


HYFIX FLEXIL

İki bileşenli, Çimento Bazlı Kimyasal ve Fiziksel Su Yalıtım Malzemesi

HYFIX FLEXIL, kürünü almış beton yüzeylere uygulanan, hem kimyasal hem de fiziksel olarak su geçirimsizlik sağlayan, bozuk ve çatlak zeminler için ideal, çimento bazlı, iki bileşenli, lif takviyeli su yalıtım malzemesidir.


HYFIX FT3

Yüzey Sertleştirici Özelliği Olan Kimyasal Su Yalıtım Malzemesi

HYFIX FT3, beton dökümü hemen sonrasında yatay yüzeylere tepsi perdahı ile uygulanan, reaktif, kimyasal su izolasyon malzemesidir.


HYFIX PLUG

Çimento Esaslı, Çok Hızlı Priz Alan, Su Tıkama Harcı

HYFIX PLUG, su gelen deliklerin şoklama ile tıkamasında kullanılan, su ile karıştırıldığında çok kısa zamanda priz alan, çimento dolgu ve özel kimyasallar içeren, kullanıma hazır toz tıkama harcıdır.


HYFIX CURE

Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri İçin Özel Sıvı Kür

HYFIX CURE, çimento esaslı sıva ve şap yüzeylerde suya karşı direnci arttıran, aynı zamanda Hyfix Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri ürünlerinin kürlenmesinde kullanılan, tamamlayıcı, ekonomik ve pratik ve su yalıtımını hızlandıran yardımcı bir kür malzemesidir.